Одеса сортує: в місті стартувала програма із сортування відходів у залах ресторанів МакДональдз

Одеса сортує: в місті стартувала програма із сортування відходів у залах ресторанів МакДональдз  - фото

Одеса сортує: в місті стартувала програма із сортування відходів у залах ресторанів МакДональдз - фото

Общество
02 июня 09:25

Одеса приєдналась до міст, де стартувала програма із сортування відходів у залах ресторанів МакДональдз. За дев’ять місяців дії програми в Україні, в залах ресторанів і підсобних приміщеннях було відсортовано й віддано на переробку понад 1000 тонн пакування.

У ресторанах МакДональдз в Одесі запроваджено сортування відходів у залах. Для цього у закладах встановили спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками для розділення відходів на папір, пластик, паперові стакани, рідину та інше. Відсортовані відходи відправляють на вторинне перероблення сировини.

Одеса сортує: в місті стартувала програма із сортування відходів у залах ресторанів МакДональдз  фото

Крім того, у ресторанах МакДональдз в Одесі для доставки і замовлень «з собою» використовуються пакети із вторинної ї сировини, а саме – із перероблених стаканів для напоїв, що були зібрані у закладах МакДональдз. Використання таких пакетів стало можливим завдяки унікальній технології переробки, яку застосовують  на Зміївський паперовій фабриці у Харківській області. На фабриці зібрані і відсортовані стакани розділяють на 2 шари – ПЕ-плівку та папір, що уможливлює подальшу переробку сировини.

Одеса сортує: в місті стартувала програма із сортування відходів у залах ресторанів МакДональдз  фото 1

МакДональдз активно впроваджує програму із сортування відход з вересня минулого року. У тестовому режимі проєкт працював у 16 ресторанах Києва та Львова.

Одеса сортує: в місті стартувала програма із сортування відходів у залах ресторанів МакДональдз  фото 2

До програми сортування в залах МакДональдз вже приєднались більше 2,6 млн українців.  У залах та підсобних приміщеннях було відсортовано понад 1000 тисяч тонн пакування, а це понад 915 тонн паперу і картону, 70 тонн поліетилену і пластику, 15 тонн пакування TetraPak та майже 6 тонн кавового жмиху.

МакДональдз ставить за мету налагодити кругову систему роботи з відходами, що передбачає сортування, перероблення й повторне використання сировини. Наразі компанія активно розвиває цей напрям й до кінця року планує впровадити сортування в усіх 100 закладах в Україні. Усі співробітники ресторанів пройшли відповідне навчання, щоб допомагати правильно сортувати відвідувачам. Таким чином МакДональдз робить свій внесок у розвиток культури сортування серед українців та збереження довкілля.

Адреси ресторанів МакДональдз в Одесі, де вже працюють сортувальні станції:

  • просп. Добровольського, 116-А
  • пл. Незалежності,1
  • просп. Шевченка, 2-Б
  • вул. Черняховського, 1-Б
  • вул. Краснова, 14-А
  • вул. Разумовська, 60

Про МакДональдз в Україні

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. Компанія налічує 100 ресторанів у 22 містах України. Компанія щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінці mcdonalds.ua, а останні новини — у наших соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA/ та instagram.com/mcdonaldsukraine/.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях