Отримай відповідь: як обміняти WMZ на Visa та MasterCard українського банку

Отримай відповідь: як обміняти WMZ на Visa та MasterCard українського банку - фото

Отримай відповідь: як обміняти WMZ на Visa та MasterCard українського банку - фото

События
29 июля 2020 14:09

Вебмані є найстарішим російським ресурсом, який хоч і не називає себе «платіжним», функціонує саме з метою забезпечення умов для здійснення взаєморозрахунків між користувачами. Особливість WebMoney в тому, що довгий час він вдало усував перешкоди у вигляді кордонів різних держав, дозволяючи користувачам здійснювати розрахунки на однакових і зручних умовах. Але так сталося, що ресурс потрапив в Україну під санкції, продовжені з 24 травня 2018 року, а значить, ніякі прямі шлюзи між WM і банками неможливі. Як вчинити тим, у кого залишилися гроші в системі?

Як вивести кошти з Вебмані і перевести в українську гривню?

Для того щоб вивести кошти з Вебмані і перевести їх на гривневу банківську карту, однозначно доведеться знайти посередника за межами України, який користується титульними знаками даної системи і зацікавлений в покупці ваших. Також потрібно, щоб потім у цього посередника була можливість оплатити покупку титульних знаків фіатнимі грошима, перерахованими на вашу банківську карту.

Якщо гаманець в WebMoney відкритий в еквіваленті американського долара (докладніше про WMZ можна прочитати на bestchange.ru/wiki/article-wmz.html), то тоді посередника можна знайти набагато простіше, а безпосередньо при виконанні перекладу на карту українські банки без проблем автоматично конвертують USD в гривню.

Хто може виступати в ролі посередника?

У ролі посередників для конвертації з Вебмані ВМЗ коштів в українську гривню можуть виступати спеціалізовані обмінні сервіси, які займаються обміном різних видів валют. Безумовно, є варіант укладання угоди з приватною особою в режимі онлайн, але шукати такого може виявитися досить тривалим процесом, і до того ж дуже високий ризик стати жертвою обману.

Знайти спеціалізований сервіс для обміну WMZ на Visa і MasterCard набагато простіше і швидше, для цього достатньо перейти за посиланням bestchange.ru/wmz-to-visa-mastercard-uah.html. Там представлений список обмінників, готових обміняти ваші титульні знаки на фіатние гроші і курси, за якими буде проведена конвертація. Переглянувши пропозиції, ви легко підберете підходяще для себе. Працювати з обмінником набагато надійніше, ніж вступати в угоду з приватними особами. Багато чули, що шахраї є і серед інтернет-сервісів, але тут варто сказати, що якщо вибрати перевірений, то проблем не виникне.

Наприклад, можна скористатися одним з порталів моніторингу обмінників і курсів валют, тоді ви точно будете знати, що вибрали реально існуючий і перевірений системою безпеки сервіс. Там можна провести підбір обмінних пунктів по курсам, а також подивитися, що пишуть інші користувачі, які вже були клієнтами даного сервісу.

Наскільки складно користуватися обмінником?

Процедура обміну через обмінники не являє собою нічого складного. На сайті потрібно заповнити заявку на обмін (вказати в ній суми, номер картки Visa / MasterCard та іншу необхідну для транзакції інформацію). Далі, користуючись інструкціями, наданими сервісом, зробити обмін. Все робиться в кілька кліків і відніме трохи часу, тому проблем з виведенням своїх грошей з Вебмані немає, просто потрібно правильно підібрати помічника.

Вебмани является старейшим российским ресурсом, который хоть и не называет себя «платёжным», функционирует именно с целью обеспечения условий для совершения взаиморасчетов между пользователями. Особенность WebMoney в том, что долгое время он удачно устранял преграды в виде границ разных государств, позволяя пользователям совершать расчеты на одинаковых и удобных условиях. Но так случилось, что ресурс попал в Украине под санкции, продолженные с 24 мая 2018 года, а значит, никакие прямые шлюзы между WM и банками невозможны. Как поступать тем, у кого остались деньги в системе?

Получи ответ: как обменять WMZ на Visa и MasterCard украинского банка

Для того чтобы вывести средства с Вебмани и перевести их на гривневую банковскую карту, однозначно придется найти посредника за пределами Украины, который пользуется титульными знаками данной системы и заинтересован в покупке ваших. Также нужно, чтобы потом у этого посредника была возможность оплатить покупку титульных знаков фиатными деньгами, перечисленными на вашу банковскую карту.

Если кошелек в WebMoney открыт в эквиваленте американского доллара (подробнее о WMZ можно прочитать на bestchange.ru/wiki/article-wmz.html), то тогда посредника можно найти намного проще, а непосредственно при выполнении перевода на карту украинские банки без проблем автоматически конвертируют USD в гривну.

Кто может выступать в роли посредника?

В роли посредников для конвертирования с Вебмани ВМЗ средств в украинскую гривну могут выступать специализированные обменные сервисы, занимающиеся обменом разных видов валют. Безусловно, есть вариант заключения сделки с частным лицом в режиме онлайн, но искать такого может оказаться достаточно длительным процессом, и к тому же слишком высокий риск стать жертвой обмана.

Найти специализированный сервис для обмена WMZ на Visa и MasterCard намного проще и быстрее, для этого достаточно перейти по ссылке bestchange.ru/wmz-to-visa-mastercard-uah.html. Там представлен список обменников, готовых обменять ваши титульные знаки на фиатные деньги и курсы, по которым будет произведена конвертация. Просмотрев предложения, вы легко подберёте подходящее для себя.

Работать с обменником намного надежнее, чем вступать в сделку с частными лицами. Многие наслышаны, что мошенники есть и среди интернет-сервисов, но тут стоит сказать, что если выбрать проверенный, то проблем не возникнет. Например, можно воспользоваться одним из порталов мониторинга обменников и курсов валют, тогда вы точно будете знать, что выбрали реально существующий и проверенный системой безопасности сервис. Там можно произвести подбор обменных пунктов по курсам, а также посмотреть, что пишут другие пользователи, которые уже были клиентами данного сервиса.

Насколько сложно пользоваться обменником?

Процедура обмена через обменники не представляет собой ничего сложного. На сайте нужно будет заполнить заявку на обмен (указать в ней суммы, номер карты Visa/MasterCard и прочую необходимую для транзакции информацию). Далее, пользуясь инструкциями, предоставленными сервисом, совершить обмен. Всё делается в несколько кликов и отнимет немного времени, поэтому проблем с выведением своих денег с Вебмани нет, просто нужно правильно подобрать помощника.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях