Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова

Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова - фото

Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова - фото

События
15 октября 2020 09:59

Украина ежедневно бьет собственные рекорды по количеству новых больных коронавирусом, перейдя отметку в 5000 новых случаев заболевания. И это при том, что еще полгода назад в Одессе, например, был создан антикоронавирусний фонд за счет местных и государственного бюджетов. И куда делись 64 млрд гривен из бюджета страны - никому не известно. Но и это не самое страшное. Заболевшие одесситы сегодня просто остаются без помощи. Очереди на КТ и сдачу тестов растут не по дням, а по часам, а результатов иногда приходиться ждать неделями. Тяжело больных людей не принимают в больницы из-за нехватки мест и персонала. Одесситы остаются без медицинской помощи.


Партия «За Майбутнє» собирает подписи под письмом к президенту Владимиру Зеленскому, с требованием уволить министра здравоохранения Максима Степанова, а также открыть уголовные дела в отношении сотрудников министерства. Помимо этого, партия «За Майбутнє» требует развернуть дополнительные госпитальные базы для спасения людей.
Кандидат в мэры Одессы, доктор с 30-летним стажем Сергей Калинчук говорит, что ситуация запущенная, медицинская система проваливается и не справляется с увеличением количества заболевших.


«На сегодняшний день, кроме того, что волонтеры обеспечили средствами защиты медиков, больше ничего не сделано. Ни одна новая лаборатория для ПЦР исследования не была открыта. Мы как делали 800 исследований в день, так и делаем. Ни один компьютерный томограф для ранней верификации осложнений в виде пневмоний, когда еще можно остановить процесс, не был установлен.»
Сергей Калинчук, как управленец и врач, хорошо знает как организована система здравоохранения в нашей стране. Он отмечает, что сегодня имея, итак, несовершенную систему, наше профильное министерство просто угробило все, что еще хоть как-то функционировало. Перепрофилирование отделений – это заведомо губительный путь, так как больным с другими, не менее серьезными заболеваниями просто негде будет лечиться.


«Мы не можем бесконечно перепрофилировать койки, нам надо создавать новые госпитальные базы, как это делал весь мир. Мы ведь не открываем ничего нового. Весь мир делал именно это, создавая новые госпитальный базы для того, чтобы можно было локализовать этих пациентов, а не распространять заболевание, помещая этих больных во все больницы города, чтобы инфекция переходила из отделения в отделение. Это абсурд, мы же сами всех перезаражаем. Мы должны лечить людей, спасать, а на деле мы, по вине нашего министра, отказываем людям в медицинском обслуживании. Это геноцид украинского народа!»


Всего за пару дней только по Одессе в палатках партии уже собрано десятки тысяч подписей под письмом с требованием уволить министра здравоохранения Степанова. Люди, которые подходят в палатки и ставят свои подписи, говорят, что министр явно не на своем месте, он усугубил ситуацию с пандемией и теперь она неконтролируемая. Многие одесситы, которые столкнулись с проблемой сдачи тестов, или лечением в больницах, говорят, что это катастрофа. Попасть в больницу практически невозможно, даже при тяжелых формах пневмоний и других осложнениях. Многие жалуются на огромные суммы, которые приходиться тратить на тесты и КТ, не говоря уже о лекарствах. Ни в одной стране мира жителей не бросили вот так один на один с болезнью, говорят одесситы. Поэтому инициатива партии «За Майбутнє» получила большой резонанс и отклик среди горожан.
Одесити активно підписують лист з вимогою звільнити міністра Степанова!

  • Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото
  • Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото 1
  • Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото 2

Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото

Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова


Україна щодня б'є власні рекорди за кількістю нових хворих на коронавірус, перейшовши позначку у 5000 нових випадків захворювання. І це при тому, що ще півроку тому в Одесі, наприклад, був створений антікоронавірусній фонд за рахунок місцевого і державного бюджетів. І куди поділися 64 млрд гривень - нікому невідомо. Але і це не найстрашніше. Хворі одесити сьогодні просто залишаються без допомоги. Черги на КТ і здачу тестів ростуть не по днях, а по годинах, а результатів іноді доводиться чекати тижнями. Важко хворих людей не приймають в лікарні через брак місць і персоналу. Одесити залишаються без медичної допомоги.


Партія «За Майбутнє» збирає підписи під листом до президента Володимира Зеленського, з вимогою звільнити міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також відкрити кримінальні справи щодо співробітників міністерства. Крім цього, партія «За Майбутнє» вимагає розгорнути додаткові госпітальні бази для порятунку людей.


Кандидат в мери Одеси, доктор з 30-річним стажем Сергій Калинчук каже, що ситуація запущена, медична система провалюється і не справляється зі збільшенням кількості хворих.
«На сьогоднішній день, крім того, що волонтери забезпечили засобами захисту медиків, більше нічого не зроблено. Жодна нова лабораторія для ПЦР дослідження не була відкрита. Ми як робили 800 досліджень в день, так і робимо. Жоден комп'ютерний томограф для ранньої верифікації ускладнень у вигляді пневмоній, коли ще можна зупинити процес, не був встановлений. »


Сергій Калинчук, як управлінець і лікар, добре знає як організована система охорони здоров'я в нашій країні. Він зазначає, що сьогодні маючи недосконалу систему, наше профільне міністерство просто угробило все, що ще хоч якось функціонувало. Перепрофілювання відділень - це свідомо згубний шлях, так як хворим з іншими, не менш серйозними захворюваннями просто ніде буде лікуватися.
«Ми не можемо нескінченно перепрофілювати ліжка, нам треба створювати нові госпітальні бази, як це робив весь світ. Адже ми не відкриваємо нічого нового. Весь світ робив саме це, створюючи нові госпітальний бази для того, щоб можна було локалізувати цих пацієнтів, а не поширювати захворювання, поміщаючи цих хворих в усі лікарні міста, щоб інфекція переходила з відділення до відділення. Це абсурд, ми ж самі всіх перезаражаємо. Ми повинні лікувати людей, рятувати, а на ділі ми, з вини нашого міністра, відмовляємо людям в медичному обслуговуванні. Це геноцид українського народу! »


Всього за пару днів тільки по Одесі у палатках партії вже зібрано десятки тисяч підписів під листом з вимогою звільнити міністра охорони здоров'я Степанова. Люди, які підходять до палаток і ставлять свої підписи, кажуть, що міністр явно не на своєму місці, він погіршив ситуацію з пандемією і тепер вона неконтрольована. Багато одеситів, які зіткнулися з проблемою здачі тестів, або лікуванням в лікарнях, кажуть, що це катастрофа. Потрапити до лікарні практично неможливо, навіть при важких формах пневмоній та інших ускладненнях. Багато хто скаржиться на величезні суми, які доводиться витрачати на тести і КТ, не кажучи вже про ліки. У жодній країні світу мешканців не кинули ось так один на один з хворобою, кажуть одесити. Тому ініціатива партії «За Майбутнє» отримала великий резонанс і відгук серед мешканців міста.

  • Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото
  • Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото 1
  • Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото 2

Одесситы активно подписывают письмо с требованием уволить министра Степанова фото

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях