За розпорядженням НЕК Укренерго на Одещині сьогодні з 09:20 ввели стабілізаційні відключення світла. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Одеські електромережі.
Так, відключення стосуються побутових та промислових клієнтів у Центральному районі Одеси, Любашівському, Ізмаїльському, Овідіопольському, Білгород-Дністровському, Болградському, Ренійському, Балтському та Савранському районах.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Графік стабілізації відключень із переліком районів, населених пунктів та вулиць, якими можуть відбуватися відключення, можна подивитись тут.
Графік потенційних почергових відключень, згідно з яким почергові відключення клієнтів відбуваються на чотири години, на Одещині не застосовується.
Також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перевантаження, пошкодження сторонніми особами тощо), через які ви можете бути без світла.
Для того щоб підтримати енергосистему України, споживайте електроенергію помірно – включайте енергоємні прилади по черзі, максимально заощаджуйте електроенергію вранці з 6:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.