Мер Одеси розповів про плани ворога оточити місто

Мер Одеси розповів про плани ворога оточити місто.

На сьогоднішньому брифінгу з іноземними ЗМІ мер Одеси Геннадій Труханов розповів, що наше місто може бути оточене. Про це повідомляє Vgorode.

"За інформацією, яку ми маємо, кораблі, які були неподалік Одеси, передислокувалися в район Криму. Окреме угруповання агресора висунулося на Вознесенськ. Ми припускаємо, що в планах агресора взяти наше місто через Вознесенськ на Придністров'я. І таким чином місто виявиться відрізаним і в оточенні", – розповів Геннадій Труханов.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У той же час, за словами мера, до Одеси можуть підійти кораблі РФ, щоб заблокувати місто з моря.

У Одесі формують запаси. Міський голова подякував за гуманітарну допомогу, яка приходить до Одеси з різних куточків світу. Це продукти тривалого зберігання, ліки, ковдри та теплі речі.

Последние новости