За останню добу, з 19 на 20 квітня, в Одесі сталося три ДТП із постраждалими. Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Одеської області у своєму щоденному звіті.
Так, учора вдень, в районі Об'їзної дороги,зіткнулися MAN та автомобіль Honda. Внаслідок ДТП водій легковика загинув на місці.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Також учора вдень на вулиці Інглезі зіштовхнулися ВАЗ та Mazda. До лікарні доставили пасажира останнього автомобіля.
І ще одна ДТП сталася вчора ввечері на перехресті вулиць Варненської та Генерала Петрова. Водій авто Nissan наїхала на пішохода. 15-річну дівчину доправили до лікарні.
На всіх місцях ДТП працювали патрульні та слідчі.
Загалом за останню добу поліцейські опрацювали 648 викликів, виявили та перевірили підозрілих 15 осіб. До відділення поліції доставили шість порушників комендантської години та виявили та оформили вісім водіїв, які перебували у стані сп'яніння.
Відео: facebook.com/odesapolice