Станом на 17 лютого в Одесі через захворюваність на грип і ГРВІ закрили на карантин 144 класи та одну школу. Загальний карантин медики оголошувати поки що не планують, адже епідемічний поріг не перевищений.
Про це повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Яка ситуація із захворюваністю в Одесі
У Департаменті охорони здоров'я Одеської міської ради зазначили, що станом на 17 лютого ситуація з епідемічної активності грипу та ГРВІ залишається стабільною. Інтенсивний показник захворюваності на 24,1% нижче за епідпоріг.
Протягом минулого тижня на ГРВІ та грип захворіли 4 011 одеситів, що на 1,4% менше ніж попереднього тижня. Найбільше хворих серед дітей до 17 років – 72,7%.
"Якщо хворіє 20% учнів класу чи групи, адміністрація закладу повинна закрити його на карантин. Якщо цієї відмітки сягає кількість хворих учнів закладу, мають закрити весь заклад", – зазначила Буйневич.
Також вона закликала батьків не відправляти до шкіл і дитсадків дітей з ознаками ГРВІ, адже робити так – значить наражати на небезпеку і хвору дитину, і інших дітей.
Раніше закрили на карантин школи та дитячі садочки Чорноморська. Причиною стало зростання захворюваності на грип і ГРВІ.