Одеські митники завдали державі збитків на понад 13 мільйонів гривень: подробиці

Затримання представниці митниці. || Фото: БЕБ

Двоє чинних і троє колишніх посадовців Одеської митниці ухилилися від сплати податків. Також у цій справі фігурує керівник компанії-експортера.

Про це в понеділок, 3 березня, повідомили у пресслужбі Бюро економічної безпеки.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Ухилення від сплати податків

Митники на підставі документів із неправдивими відомостями видали компанії-експортеру сертифікати щодо походження сільськогосподарської продукції. Це дозволило експортеру соняшникових культур ухилитися від сплати понад 13 мільйонів гривень податків. Сертифікати він використав для того, щоб безперешкодно вивезти сільськогосподарську продукцію, а експортне мито зменшив від 10% до 3,6% та 2,7%. 

Фото: БЕБ

Усім шістьом фігурантам повідомили про підозру. Наразі досудове розслідувань завершили та скерували обвинувальний акт до суду.

Последние новости