У ніч проти понеділка, 7 липня, росіяни атакували Одесу ударними безпілотниками. Загинула людина.
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС в Одеській області.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Наслідки обстрілу Одеси в ніч проти 7 липня
Зазнали руйнувань десять гаражних приміщень, адміністративна будівля на території СТО, будівельні вагончики. На місцях обстрілу спалахнули пожежі. Вогонь знищив легковики, фури та автобус.
Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер зазначив, що внаслідок удару загорілося приміщення для охорони біля новобудови. Загинув охоронець.
Фото: ГУ ДСНС в Одеській області, Одеська обласна прокуратура
ОНОВЛЕНО О 08:48: У пресслужбі Одеської обласної прокуратури повідомили, що прокурори розслідують нічний обстріл Одеси за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людини (частина друга статті 438 Кримінального кодексу України).
Нагадаємо, уночі в Одесі під час повітряної тривоги, яка тривала від 23:18 6 липня до 02:13 7 липня, неодноразово лунали вибухи. Місто опинилися під ударом безпілотників.