В Одесі судитимуть молодика, який завдав тяжких травм незнайомцю. Інцидент стався пізно ввечері у квітні поточного року на вулиці Дерибасівській.
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Що відомо про бійку в середмісті Одеси
Під час патрулювання поліцейські й нацгвардійці виявили двох хлопців, один із яких лежав без свідомості. Правоохоронці встановили, що п'яні 23-річний і 25-річний одесити поконфліктували. Під час сварки молодший хлопець ударив старшого кулаком в обличчя. Потерпілий упав на тротуар, ударився головою об плитку та знепритомнів.
Постраждалого госпіталізували. Він зазнав закритої черепно-мозкової травми: забою головного мозку та перелому лобної кістки.
За умисне спричинення тяжкого тілесного ушкодження (частина перша статті 121 Кримінального кодексу України) порушнику загрожує до восьми років позбавлення волі. Під час досудового розслідування він перебував на волі, тому що вніс майже 91 тисячу гривень застави. Наразі обвинувальний акт уже скерували до суду.