У середу, 13 серпня, у Затоці Одеської області море винесло на берег фрагменти тіл загиблих. Йдеться про рештки людей, які підірвалися на міні в морі 10 серпня.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Попри заборону, на пляжах аншлаг
Лише три дні тому відпочинок на пляжі коштував трьом відпочивальникам життя, але люди продовжують ігнорувати офіційну заборону купання, наявність загороджень і позначок у закритих зонах. Відпочивають саме на тих пляжах, де нещодавно загинули люди.
"Міна у воді не має жалю. Вона не дає другого шансу. Ваше життя надто цінне, щоб нехтувати правилами безпеки заради кількох хвилин у воді. Прошу: не заходьте в море в заборонених місцях, не підходьте до невідомих предметів", – зазначив очільник ОВА.
Нагадаємо, 10 серпня на вибухових предметах у Кароліно-Бугазькій громаді підірвалися три людини. У Затоці загинули чоловік і жінка, а в Кароліно-Бугазі – відпочивальник, який приїхав на Одещину з родиною з Рівненщини.