23 серпня в Ізмаїлі правоохоронці організували для дітей із літнього табору тематичний захід у центральній бібліотеці. Подія присвячена до Дня Державного Прапора України та мала на меті пояснити молодому поколінню значення національних символів, а також вшанувати Героїв, які віддали життя за свободу країни.
Зустріч провели інспектори сектору освітньої безпеки територіального підрозділу поліції, повідомили у поліції.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Що розповіли дітям
Вони у доступній формі пояснили історію становлення державних символів – Прапора, Герба та Гімну. Окремо наголосили, що ці символи є не лише офіційними атрибутами державності, але й відображенням національної ідентичності, спадковості та боротьби за свободу.
Під час інтерактивної частини діти мали змогу обговорити значення кожного символу, ставили запитання та ділилися власними думками. Важливим результатом спільної роботи стало створення плаката з ілюстраціями державних символів та народних оберегів – пшениці, калини й соняшника. За словами педагогів та організаторів, такий формат допомагає дітям не лише слухати, а й власноруч творити, закріплюючи знання у практичній діяльності.
Мить пам’яті та єднання
Окремий блок заходу був присвячений вшануванню загиблих захисників України. Поліцейські разом з учасниками зустрічі вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які поклали життя за незалежність і свободу нашої держави. Цей момент став для дітей особливо зворушливим та дозволив відчути значення слів "Батьківщина" і "героїзм" на особистісному рівні.
Фіналом зустрічі стало колективне фото з українським двоколором. Для багатьох дітей це був символічний момент, адже фотографія на фоні синьо-жовтого прапора стала пам’ятним знаком участі у патріотичному заході.
Раніше, ми писали, що на Одещині слідча поліції Дар’я Стоцька доводить, що справедливість має перемагати.