Черговий удар БпЛА по Одещині: є влучання по енергооб'єктах

Наслідки нічної атаки на Одещину. || Фото: Одеська ОВА

У ніч проти п'ятниці, 7 листопада, росіяни атакували Одеську область ударними безпілотниками. Більшість цілей вдалося знищити силам ППО, але є влучання по об'єктах енергетики.

Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер. 

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Наслідки обстрілу Одещини в ніч проти 7 листопада 

Зазнали пошкоджень складські приміщення та адміністративна будівля. Усі займання загасили рятувальники. Обійшлося без постраждалих. 

У пресслужбі Одеської обласної прокуратури уточнили, що вночі РФ завдала удару по Одеському й Білгород-Дністровському районах. Прокуратури розслідують цей обстріл за фактами вчинення воєнних злочинів (частина перша статті 438 Кримінального кодексу України).

Повітряна тривога через загрозу застосування ударних БпЛА в Одеській області тривала від 23:06 6 листопада до 00:31 7 листопада. Станом на 23:37, за інформацією Повітряних Сил ЗС України, група БпЛА з акваторії Чорного моря летіла курсом на південь Одещини.

Последние новости