Уночі 6 та 7 червня росіяни атакували Одеську область ударними безпілотниками. Під час суботньої атаки люди не постраждали, а в ніч проти неділі зазнав поранень чоловік. Унаслідок обох атак є пошкодження.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Наслідки обстрілу Одещини вночі 6 червня
Зазнали пошкоджень житловий сектор, обʼєкт критичної інфраструктури, багатоповерхівка, приватне домоволодіння, територія медичного центру та будівля готелю. Обійшлося без жертв і постраждалих.
Наслідки обстрілу Одещини 7 червня
В Одесі загорілася нежитлова будівля. Зазнав осколкових поранень 41-річний чоловік. Він перебуває в задовільному стані.
У Чорноморську від обстрілу постраждали житлові будинки, газова труба, будівля на території храму, дві вантажівки. На території Чорноморської громади є пошкодження житлових будинків.
Фото: Одеська ОВА
[read_more_vg id="1289851"]