Сама виховувала трьох дітей: в Одесі внаслідок обстрілу загинула волонтерка Червоного Хреста

Олена Архіпова. || Фото: Червоний Хрест України/Facebook

У ніч проти п'ятниці, 17 липня, унаслідок атаки РФ на Одесу загинула Олена Архіпова. Вона була волонтеркою та інструкторкою з першої допомоги Українського Червоного Хреста. 

Про це повідомили у пресслужбі організації, де працювала жінка.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про Олену Архіпову

Олена була матір'ю трьох дітей: виховувала їх сама. До команди Українського Червоного Хреста вона долучилася у 2023 році. Спочатку була інструкторкою з першої допомоги, у поточному році стала ще й інструкторкою з першої допомоги для тварин, а сегодня мала розпочати стажування на інструкторку з першої допомоги для навчання людей з інвалідністю.

Жінка проводила навчання з першої допомоги для працівників ДСНС України, Нацполіції України та цивільного населення: як дорослих, так і дітей. Крім того, вона підтримувала інші гуманітарні ініціативи.

У пресслужбі Червоного Хреста згадують Олену як світлу, щиру та відповідальну людину, яка завжди була готова прийти на допомогу.

"Вона навчала інших рятувати життя і щодня власним прикладом доводила, що людяність, небайдужість і турбота здатні змінювати світ", – йдеться в повідомленні.

Вічна пам'ять!

Загалом унаслідок обстрілу в ніч проти 17 липня в Одесі двоє людей загинули, а ще десятеро – зазнали поранень.

[read_more_vg id="1290697"]

Последние новости