РФ ударила ракетами біля ринку в передмісті Одеси: є постраждалі

Ракета в небі. || Фото ілюстративне: depositphotos.com

У вівторок, 4 серпня, армія РФ атакувала ракетами людне місце біля ринку в передмісті Одеси. Зазнала пошкоджень цивільна інфраструктура. Постраждали люди.

Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Наслідки ракетної атаки на передмістя Одеси 4 серпня 

Станом на 12:01 відомо про трьох травмованих: чоловіків віком 42, 45 років і 81 року. Усі потерпілі, за попередньою інформацією, перебувають у стані середньої тяжкості. Лікарі надають їм необхідну допомогу.

Повітряна тривога через загрозу застосування балістичного озброєння в Одеській області тривала від 10:37 до 10:50. О 10:39 Повітряні Сили ЗС України попередили про швидкісну ціль, яка летіла з акваторії Чорного моря на Одещину. О 10:41 військові уточнили, що ракета тримає курс на Одесу або Чорноморськ.

[read_more_vg id="1291014"]

Последние новости