Двох дітей, які постраждали під час ракетного обстрілу Сергіївки 1 липня, відправлять на лікування за кордон. Наразі їх відвезли на Львівщину на реанімобілях. Про це повідомляє Vgorode з посиланням на заступника міністра охорони здоров'я України Ірину Мікічак.
З її слів, хлопці є братами. Один із них перебуває у важкому стані. Після того, як стан його стабілізується, їх перевезуть за кордон.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Заступник міністра також повідомила, що після стабілізації стану дітей готується їх евакуація за кордон.
Команди медиків з багатьох лікарень України докладають неймовірних зусиль для порятунку та повернення до життя тих наших людей, які стали жертвами ракетних та артилерійських нападів рашистів. Безмежна подяка нашим європейським колегам за надзвичайну допомогу та солідарність медиків. У співпраці з департаментом DG Sante Єврокомісії продовжуємо транспортувати українців для подальшого лікування та реабілітації до європейських клінік… Медичні конвої заради життя не зупиняються ні на день”, – наголосила представниця МОЗ.