Одеські бійці 122-ої бригади територіальної оборони Збройних сил України випустили першу серію проекту "Жетон-2022", у якому розповідатимуть про життя наших захисників під час повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Vgorode з посиланням на пресслужбу бригади.
У коротких відео планують знайомити українців з історіями простих людей, котрі прийшли захистити рідну землю.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Перший ролик триває лише п'ять хвилин. У ньому розповідають про найефективніші підрозділи ТРО ЗСУ – мобільні групи. У ньому розповідається про Сергія Пушкаренка. Це доброволець територіальної оборони, а у мирному житті відомий одеський адвокат. Він з гордістю демонструє свою високоточну зброю, транспорт та боєздатність підрозділу.
"Серіал" випускатимуть раз на два-три дні.
Нагадаємо, що на Одещині закінчують останню фазу підготовки зведених підрозділів 126 окремої бригади територіальної оборони Одеси для участі у бойових діях на південному напрямку фронту.