Одесит посів перше місце зі скелелазіння на етапі Кубка Європи

Одесит посів перше місце зі скелелазіння на етапі Кубка Європи. || Фото: noc-odessa.org.ua

18-річний одесит Григорій Ільчишин посів перше місце на етапі Кубка Європи зі скелелазіння серед дорослих за швидкістю.

У змаганнях, що відбулися 12 червня в Інсбруку (Австрія), взяв участь 41 спортсмен із дев'яти країн Європи.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Зазначимо, що Ільчишин – вихованець дитячо-юнацької спортшколи №12. Його тренери – Любов Зімова та Віктор Ремнєв.

10 червня став срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів у Дуйсбурзі, а вже 12 червня виграв етап Кубка Європи в австрійському Інсбруку.

Зазначимо, Григорій володар трьох медалей чемпіонату світу серед юніорів (чемпіон-2019), а в 2021 році став срібним призером чемпіонату Європи серед юнаків (U-18). Гамбурзі. Крім того, у квітні він завоював срібло на етапі у Тарнуві.

Усі фото: noc-odessa.org.ua