Три каратистки з Одеської області вибороли медалі на міжнародних змаганнях

Три каратистки з Одеської області вибороли медалі на міжнародних змаганнях. || Фото: noc-odessa.org.ua

Три каратистки з Одеської області стали чемпіонками з карате у Баку: Аніта Серегіна, Анжеліка Терлюга та Анастасія Степашко. Вони вибороли три медалі на турнірі "К1 Прем'єр-ліга". Про це повідомили у відділенні НОК на Одещині.

Спортсменка з Чорноморська Аніта Серегіна виборола "золото", вона перемогла у фіналі каратистку зі Швеції у категорії "до 61 кілограма".

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

А Одеситки Анжеліка Терлюга та Анастасія Степашко завоювали "срібло" у категоріях "до 55 кг" та "68 кг".

Зазначимо, бронзу здобули каратисти Галина Мельник, Андрій Заплитний та Різван Талібом.

Нагадаємо, що на одеському стадіоні "Чорноморець" відбувся перший за дев'ять місяців футбольний матч. Наш стадіон прийняв матч третього туру Української Прем'єр-ліги: у гості до гравців одеської "чорно-синьої" команди завітав "Інгульець" із селища Петрове Кіровоградської області.