Собаче серце

Собаче серце - фото

Собаче серце - фото

Увага: захід можна відвідати тим, хто має новий негативний ПЛР-тест на коронавірус або зелений сертифікат про вакцинацію.

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається у 20-ті роки в радянській Росії, у розпал будівництва соціалізму. Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський вирішується на експеримент з пересадки насіннєвих залоз та гіпофіза померлого бомжа, п'яниці та хулігана Клима Чугункіна милому псу Шаріку, знайденому на вулиці. Олюднення відбулося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Замість доброго собаки на світ з'являється потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шариков, який успадкував від свого «донора» лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися до соціалістичної дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення Москви від бродячих тварин. Шариков перетворює життя професора Преображенського та мешканців його квартири на справжнє пекло.
Підбурюваний головою домкому Швондером, він пише доноси на свого «творця», вимагає виділити йому житлоплощу і навіть загрожує револьвером. Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарікова до його первісного стану.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Instagram, Facebook, Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах