Лісова пісня

200 грн.
Лісова пісня.

Лісова пісня.

У зв'язку із карантином подія переноситься на нову дату. Куплені раніше квитки дійсні. «Лісова пісня» — перший український твір у жанрі «фентезі», історія кохання простого сільського хлопця Лукаша та лісової дріади Мавки. У цій п'єсі пісні» втілилося народне сприйняття навколишнього світу, давнє міфологічне мислення українців, пошук себе у сучасному світі.

Чарівний світ стародавніх історій та казок, лісових потойбічних героїв стикається зі світом людей, і виникає проблема відносин людини – в особі Лукаша, його матері, вдови Кіліни, та природи – в особі Мавки та інших мешканців лісу. Адже людина звикла ставитися до природи споживчо!

Використовуючи природні дари, людина не помічає своїх шкідливих дій. Зустрічаючись із фантазійним світом стародавнього лісу і закохаючись у Мавку, Лукаш порушує звичний уклад свого світу та чарівного світу лісу.

Мавка є втіленням не лише краси та беззахисності природи, а й духовної краси людини, яка не може бути знищена у повсякденних дрібних турботах. Вона завжди відроджується.

Вистава йде українською мовою.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Instagram, Facebook, Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах