Карміна Бурана

100 – 400 грн.
Кармина Бурана - фото

Кармина Бурана - фото

Карміна Бурана Карла Орфа охоплює широке коло тем, актуальних як в епоху Середньовіччя, коли були написані її тексти, так і в наш час: непостійність удачі і багатства, швидкоплинність життя, радість повернення весни, боротьба плотського і духовного в житті людини.

Режисер-постановник, заслужений митець Росії Валерій Раку надихнувся ідеєю поставити цей твір у сучасному прочитанні на тлі Одеського оперного театру. Образ оповідача втілює хор – за аналогією із давньогрецьким – як символ вищого небесного суду. "Ангельську" лінію чистоти та надії несуть через постановку діти, які не знають тягарів життя. Головна ідея вистави, його канва передана артистами балету, чию пластику наголошують на образних костюмах.

"Хочеться вірити, що всі засоби висловлювання, з яких виткана тканина нашої вистави - приголомшлива міць оркестрової партитури, вражаюча емоція хору, чистота дитячих голосів, виразна пластика людських тіл, образність світлових рішень - не залишить нікого байдужим і змусить глядача замислитися над вічними. ", - каже Валерій Раку.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Instagram, Facebook, Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах