Полліанна

Поллианна - фото

Поллианна - фото

Сімейний спектакль «Полліанна» 
В Одеському театрі юного глядача за романом «Поліанна» американської письменниці Елінор Портер буде розіграно спектакль, який цікаво подивитися як дорослим, так і дітям.

Під час вистави глядачі перенесуться у невелике американське провінційне містечко Белдінгсвіль і познайомляться з 11-річною дівчинкою-сиротою Полліанною Віттієр, яка вміє знайти сили радіти та жити навіть у складних життєвих ситуаціях.

Ця історія більше, ніж просто дитяча вистава, адже вона розповість, як не опускати руки і не розгубити здатність радіти, коли здається, що життя зупинилося.

Як навчитися грати в радість
Полліанна у виставі «Полліанна» переїжджає жити до своєї тітки, бо інших родичів у неї не лишилося. У будинку міс Поллі Харрінгтон повно правил і законів, а сама вона є суворою і врівноваженою людиною, через що життя її здається сірим і незатишним.

Але Полліанна пам'ятає те, чого колись навчав її батько грати на радість. Цьому вона вчить та інших героїв вистави, і завдяки їй життя у містечку змінюється. І, швидше за все, історія на цьому б закінчилася, але дівчинка потрапляє під машину і отримує страшну травму. Тепер вона прикута до ліжка і їй знову доводиться розуміти, як вчитися грати в радість.

Чим закінчиться ця історія?

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Instagram, Facebook, Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах