Болеро

320 – 750 грн.
Болеро - фото

Болеро - фото

Моріс Равель
Тривалість 20 хвилин
Балет в одну дію.
Хореографія та лібрето Георгія Ковтуна.
«Болеро» Моріса Равеля, що є музичною візиткою багатьох симфонічних оркестрів, спочатку замислювалося як хореографічне твір, і було вперше виконане в паризькій «Гранд-Опері» під час вечора антрепризи Іди Рубінштейн. Сам композитор згадував: «У 1928 році, на прохання пані Рубінштейн, я написав «Болеро» для оркестру. Це танець у дуже помірному темпі, абсолютно незмінний як мелодійно, так гармонійно та ритмічно, причому ритм безперервно відбивається барабаном. Єдиний елемент різноманітності вноситься оркестровим крещендо». Твір став настільки популярним, що зайняв важливе місце у репертуарах багатьох театрів світу.
Своє хореографічне втілення "Болеро" отримувало на сцені Одеської опери. Наталія Баришева та Михайло Пєтухов (нині педагоги-репетитори театру) розповіли під музику Равеля історію Галатії. Автором хореографії також виступив Георгій Ковтун.
Моє головне завдання сьогодні – повернення традиції характерного балету на сцени театрів. В Іспанії кожна провінція має свою фольклорну ідентичність, тому зібрав хореографічні елементи регіонів країни в одне ціле. Для артистів балету ця постановка також своєрідний навчальний процес, оскільки в такій пластиці вони давно не працювали. Вперше для себе я експериментую із поєднанням кольору та хореографії. Цей балет – своєрідна симфонія костюмів, між квітами яких розігрується історія.

- Георгій Ковтун
«Болеро» розповість історію відносин між сильною вольовою жінкою та двома закоханими у неї чоловіками. Обидва кабальєри темпераментні і красиві, так що на даму чекає непростий вибір. Як закінчиться ця історія – вирішувати глядачеві.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Instagram, Facebook, Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах