Як в Одесі відсвяткували другий за час повномасштабної війни День міста. Фото: telegraf.com.ua
2 вересня в Одесі вдруге від початку повномасштабної війни відзначили День міста. З нагоди Дня народження Одеси на Думській площі урочисто підняли прапор. У заході взяли участь керівники регіону, військових та силових структур, а також Почесні громадяни Одеси. Поряд із міським прапором на площі майоріли прапори військових та спецпідрозділів, які захищають Україну від російських окупантів, а також прапори держав, які підтримують Україну й Одесу в боротьбі з російськими окупантами.
"Ми повинні й надалі залишатися сильними та згуртованими! А це означає – залишатися поряд з нашими Збройними силами та всіма штурмовими бригадами, які сьогодні звільняють українські землі від загарбників. З Днем міста, Одесо! Слава Україні!" – сказав Геннадій Труханов.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
У День міста на флагштоках центрального входу парку Перемоги майоріли прапори військових та спеціальних підрозділів, що захищають незалежність та суверенітет України.
За словами міського голови, повномасштабне вторгнення Росії в Україну багато кардинально і невідворотно змінило у свідомості всіх українців, у тому числі – розуміння слова "Перемога". Саме тому кілька місяців тому у парку Перемоги з'явилися іменні алеї, названі на честь різних видів та родів українських військ.
Спеціально до Дня міста Одеси філія "Укрпошти" випустила марку, присвячену внесенню історичного центру Одеси до Основного списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.
У церемонії погашення марки на Думській площі взяли участь мер Геннадій Труханов, керівники регіону та керівництво філії "Укрпошти".
Мер Одеси Геннадій Труханов привітав першого малюка, який народився в Одесі 2 вересня – на День міста. Маленька одеситка Дарина з'явилася на світ уночі 2 вересня о 0:03.
Як в Одесі відсвяткували другий за час повномасштабної війни День міста фото
Фото: t.me/odesacityofficial
Завершилося святкування Дня міста концертом в Літньому театрі Міськсаду.
Відео: Telegram-канал "ХО"
Показово, що думки користувачів соцмереж щодо подібних масових гулянь під час війни розділилися. Одні назвали це "бенкетом під час чуми", "танцями на кістках" і підкреслили, що такі розваги можуть призвести до страшних наслідків, оскільки противник може будь-якої миті завдати удару. Інші написали, що людям хочеться жити, тому те, що День міста все ж таки відзначили, цілком нормально.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.