На трасі Одеса-Миколаїв у ДТП загинули троє людей. Фото: od.npu.gov.ua
На трасі Одеса-Миколаїв, в районі села Міщанка Лиманського району, у ДТП загинуло троє людей. Про це повідомляє Vgorode із посиланням на прес-службу Нацполіції Одеської області.
Так, аварія сталася увечері у четвер, 10 лютого. Зіткнулися легковий автомобіль та фура. Від удару остання перекинулася, а легковик отримав серйозні механічні пошкодження.
Не забудьте подписаться на канал Vgorode.ua в Telegram.
Водії та двоє пасажирів легкової машини від отриманих травм загинули на місці.
Обставини події встановлюються.
Нагадаємо, що увечері 9 лютого у Суворовському районі Одеси нетверезий водій влетів у маршрутку. Постраждали троє людей. За попередньою інформацією, п'яний водій автомобіля Toyota, рухаючись вулицею Академіка Заболотного, не обрав безпечну швидкість руху і дистанцію, внаслідок чого зіткнувся з автобусом №232, який рухався в попутному напрямку.
А ще в Одесі назвали 13 найнебезпечніших місць, де є найбільший ризик потрапити у ДТП.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.