Як пройшла ніч в Одесі та області сьогодні

Як минула ніч в Одесі та області сьогодні.

Як минула ніч в Одесі та області сьогодні. Фото 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу

Події
21 березня 2022 08:21

Ніч з 20 по 21 березня в Одесі та області пройшла спокійно. Але вранці 21 березня в Одесі та області оголосили повітряну тривогу, яка тривала близько двох годин. Також на рейді в акваторії Чорного моря помітили два ворожі кораблі. Про це повідомляє Vgorode із посиланням на прес-службу одеської ОВА.

"Ворог тисне. Ракетними ударами. Психологічно. У нього нічого не виходить з Україною. Ворог зітхає. Але в нього багато заліза – ось і стріляє", – прокоментував ситуацію речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Представник ОВА ще раз наголосив, що не варто публікувати фото та відео з тим, що відбувається в соцмережах, і тим більше докладно розповідати про те, де це сталося.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах