Під сирену: як минула ніч в Одесі та області сьогодні і що за обстановка у Чорному морі. Фото: Бойові коти Одеси. Фото: Дмитро Мілютін/facebook.com
Ніч з 7 на 8 червня в Одесі та області пройшла спокійно, без обстрілу. Проте одеситів будили сигнали повітряної тривоги. Про це повідомляє Vgorode із посиланням на спікера Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергія Братчука.
За його словами, сили оборони виконують бойові завдання та проводять відповідні тренування. На Південному напрямку ворогові завдали кілька ударів – окупанти зазнали втрат.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
ВСУ завдали чотирьох ударів артилерією та авіацією по ворожих позиціях. Знищено кілька одиниць бойової техніки, склади з боєприпасами та певну кількість особового складу. Втрати ворога ще уточнюються.
У свою чергу, кораблі ЧФ РФ намагаються домінувати у Чорному морі та встановити контроль над його північно-західною частиною.
Також російські військові проводять заходи щодо зміцнення обороноздатності острова Зміїний.
"На цьому фоні дуже оптимістично виглядають пропозиції наших союзників та партнерів посилити берегову оборону України протикорабельними ракетами та різними видами озброєння", – сказав він.
За даними Оперативного командування "Південь" станом на вечір 7 червня, корабельне угруповання у Чорному морі не має змін ні в кількості, ні в завданнях.
Також у відомстві наголосили, що сили охорони та оборони півдня України продовжують виконання завдань за призначенням, ефективно протидіють викликам та загрозам. Під час виконання бойових завдань їх можуть супроводжувати відповідні звуки. Це знак, що ви під захистом Збройних Сил та інших сил оборони, а не привід для паніки чи розповсюдження інформації.
Відео: facebook.com/okPivden
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.