Time вибрав 100 головних фото року: з них три зроблено в Одесі

Оперний театр у Львові. Автор фото Летиція Ванкон для The New York Times

Оперний театр у Львові. Автор фото Летиція Ванкон для The New York Times

Події
28 листопада 2022 17:12

Три фотографії, зроблені в Одесі, потрапили до списку найголовніших за рік за версією журналу Time у матеріалі під назвою Time's Top 100 Photos of 2022.

Так, до збірки потрапив Одеський Оперний театр. На знімку, який зробила Летиція Ванкон для The New York Times, випускники 11 класу танцюють біля мішків з піском, що захищає фасад театру опери та балету. Ця фотографія була зроблена 15 червня 2022 року.

Оперний театр у Львові. Автор фото Летиція Ванкон для The New York TimesОперний театр у Львові. Автор фото Летиція Ванкон для The New York Times

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У добірку увійшло багато фотографій з України під час повномасштабної війни. Серед них є фотографія, на яку чоловік прощається зі своєю дружиною та дітьми – ті сідають у потяг до Львова на Одеському залізничному вокзалі, це було 5 березня. Автором фото став Салван Джорджес для The Washington Post.

Прощання на вокзалі у Львові.Прощання на вокзалі у Львові. Автор фото Салван Джорджес для The Washington Post

Також у добірці було ще одне драматичне фото, яке зробив Салван Джорджес для The Washington Post. На ній родина загиблого українського солдата Івана Липського тужить біля його труни в Одесі. Фотографію зроблено 29 березня. Липського вбили 18 березня під час авіаудару російської авіації з 36-ї бригади морської піхоти України у місті Миколаєві.

Прощання з Іваном Липським.Прощання з Іваном Липським. Автор фото Салван Джорджес для The Washington Post

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах