Одесити стали чемпіонами України з греко-римської боротьби

Одесити стали чемпіонами України з греко-римської боротьби.

Одесити стали чемпіонами України з греко-римської боротьби. Фото: noc-odessa.org.ua

Події
05 грудня 2022 17:40

25-річний Владлен Козлюк та 26-річний В'ячеслав Байрактар ​​із Одеси стали чемпіонами України з греко-римської боротьби. Про це повідомили у НОК на Одещині.

Так, Владлен Козлюк переміг у категорії "до 97 кілограмів". Він стає чемпіоном вдруге поспіль. А В'ячеслав Байрактар ​​(справжнє прізвище спортсмена, не псевдонім - Авт.) вперше здобув перемогу у категорії "до 55 кілограм" у боротьбі зі спортсменом Богданом Гришиним, уродженцем Миколаївщини, який через війну переїхав до Одеси.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У підсумку збірна Одещини посіла четверте місце у загальнокомандному заліку чемпіонату України, набравши 95 очок. Її спортсмени вибороли п'ять медалей, з яких дві золоті. Ці змагання були одним із етапів відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться у квітні наступного року у Хорватії.