На Одещині розшукали чоловіка, який на смерть переїхав собаку та втік: що йому буде

На Одещині розшукали чоловіка, який на смерть переїхав собаку та втік: що йому буде.

На Одещині розшукали чоловіка, який на смерть переїхав собаку та втік: що йому буде. Фото: unn.com.ua

Події
22 червня 2023 13:58

Поліцейські розшукали 33-річного чоловіка, який у місті Рені на Одещині переїхав на смерть собаку та втік. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції на Одещині.

На водія склали одразу чотири адміністративні протоколи за порушення правил дорожнього руху.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Чоловік, керуючи авто "ВАЗ", наїхав на безпритульного собаку, який від отриманих пошкоджень помер на місці. Водій, щоб уникнути відповідальності, не зупиняючи машину, поїхав із місця події. Про неї в поліцію повідомила свідок.

Поліція, переглянувши камери відеоспостереження, за годину розшукала правопорушника. Чоловіка перевірили на стан сп'яніння, він виявився нетверезим. Заперечувати свою провину він не став і зізнався у скоєному. Також він пояснив, що ненароком збив собаку і алкогольний напій ужив після ДТП.

Як виявилося, у серпні минулого року його на рік позбавили прав за нетверезе водіння, а у травні цього року був притягнутий до відповідальності за статтею 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, бо він знову сів за кермо.

"Цього разу стосовно чоловіка поліцейські склали адміністративні матеріали за чотирма статтями КУпАП: за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортного засобу (стаття 124), за залишення місця дорожньо-транспортної пригоди (стаття 122-4), за керування транспортним засобом особою, що позбавлено права керування, вчинене повторно (ч. 5 ст. 126), та вживання особою, яка керує транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю (ч.4 ст. 130)", – зазначив начальник відділення поліції № 2 Ізмаїльського районного відділу поліції Микола Піщанський.

Адміністративні матеріали поліцейські направили до суду. Максимальне покарання, яке загрожує правопорушнику, – штраф у розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (40 800 гривень) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від п'яти до семи років та з вилученням машини або без.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах