Яка ситуація в Одесі та області вранці 29 серпня і що в Чорному морі

Яка ситуація в Одесі та області вранці 29 серпня і що у Чорному морі.

Яка ситуація в Одесі та області вранці 29 серпня і що у Чорному морі. Фото: facebook.com/28brigade

Події
29 серпня 2023 07:56

Ніч з 28 на 29 серпня в Одесі та Одеській області пройшла без сигналу повітряної тривоги та без обстрілів.

Станом на 28 серпня, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувало шість ворожих кораблів, серед яких один носій крилатих ракет "Калібр", загальний залп складає до чотирьох ракет.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомила речник Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, Україна створила бригаду морських дронів. Партнери високо оцінили креативність розробників.

Декілька років тому йшли розмови про створення бригади дронів, а вже сьогодні вони застосовуються проти російських окупантів, сказала Наталія Гуменюк.

Військово-морські сили Збройних сил України мають використовувати всі доступні методи для перемоги, тому морський фронт також є важливим. А ЗСУ мають домінувати в акваторії Чорного моря.

"Не обов'язково вибудовувати велетнів, щоб побити тих самих велетнів. Ми вже переконалися, що маленькими ударами ми можемо завдавати більшої шкоди", – повідомила керівник прес-центру.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах