В Одесі судять жінку, яка добровільно очолила школу в Херсоні при окупації

В Одесі судять жінку, яка добровільно очолила школу у Херсоні при окупантах.

В Одесі судять жінку, яка добровільно очолила школу у Херсоні при окупантах. Фото: most.ks.ua

Події
19 вересня 08:43

В Одесі судять жінку, яка добровільно очолила херсонську школу за окупантів. Про це повідомляє Малиновський райсуд Одеси.

Так, жінка погодилася на пропозицію представників окупаційної влади Херсонської області стати директором Херсонської школи №51 у Херсоні. Згодом жінка встановила нову охорону та обмежила доступ до навчального закладу тим особам, які не погодились співпрацювати з окупаційною владою.

Крім того, вона підбирала вчителів, які працюватимуть у школі від окупаційної влади та гадала освітні програми країни-агресора.

"Також фігурантка звинувачується у вчиненні дій, спрямованих на забезпечення житлом представників з країни-агресора, що не належить їй", – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, за даними видання "Міст", йдеться про Раїса Муршаті – раніше жінка перебувала на пенсії, але погодилася на пропозицію окупаційної влади очолити одну з так званих "базових" шкіл обласного центру.

Муршаті також відома у Херсоні як активістка організації "Спочатковий Дім Спочатку Вищого Батька" – езотеричної секти, яка вважає радянського космонавта Юрія Гагаріна найвищою істотою.

Наступне засідання у Малинівському районному суді призначили на 25 вересня 2023 року на 12:00

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах