В Одесі створили карту об'єктів культурної спадщини, пошкоджених РФ

В Одесі створили мапу об'єктів культурної спадщини, пошкоджених РФ.

В Одесі створили мапу об'єктів культурної спадщини, пошкоджених РФ. omr.gov.ua

Події
22 вересня 13:52

В Одесі створили карту об'єктів культурної спадщини та історичних будівель у межах власності всесвітньої спадщини "Історичний центр Одеси", пошкоджених від ракетних атак Росії. Про це повідомляє пресслужба міськради.

20 та 23 липня, а також 14 серпня 2023 року під час ракетних атак Російської Федерації по Одесі на об'єкті всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Історичний центр Одеси" ушкодження отримали 87 будівель, що мають статус пам'яток архітектури, культури та історії. У цих будинках розміщувалися музеї, музична школа, дитячий садок, науковий центр, аматорський театр, квартири мирних громадян. Одна із ракет вразила містобудівну домінанту історичного центру – Спасо-Преображенський собор.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Також через вибухову хвилю завдано шкоди декільком десяткам кварталів історичної житлової забудови – як на території об'єкта всесвітньої спадщини, так і в його буферній зоні. Учасники 45-ї сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО отримали екземпляри цієї картки, щоб мати змогу наочно ознайомитися з інформацією про пошкоджені об'єкти культурної спадщини.

В Одесі створили мапу об'єктів культурної спадщини, пошкоджених РФ.В Одесі створили мапу об'єктів культурної спадщини, пошкоджених РФ. omr.gov.ua

В Одесі створили мапу об'єктів культурної спадщини, пошкоджених РФ.В Одесі створили мапу об'єктів культурної спадщини, пошкоджених РФ. omr.gov.ua

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах