На Об'їзній дорозі водій вантажівки збив 15-річну дівчину. Фото: od.npu.gov.ua
Сьогодні вранці, 5 березня, на Об'їзній дорозі водій вантажівки із Дніпра збив 15-річну дівчину. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції на Одещині.
Так, водій тягача із напівпричепом-цистерною створив серйозну ДТП. Він не зупинився перед нерегульованим пішохідним переходом, де була група людей, включаючи неповнолітню дівчину.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Внаслідок наїзду 15-річна дівчина отримала численні серйозні травми, включаючи відкриту черепно-мозкову травму, переломи кісток, розрив печінки та інші тілесні ушкодження.
Поліцейські встановили, що водій був тверезий на момент ДТП.
Водієві вантажівки правоохоронці повідомили про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження. Відповідно до частини другої статті 286 Кримінального Кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 242 тисячі гривень. Слідчі дії продовжуються.
На Об'їзній дорозі водій вантажівки збив 15-річну дівчину фото
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.