На будинку Гоголя самовільно збудували поверх: власника можуть оштрафувати на 2,7 мільйона

На будинку Гоголя самовільно збудували поверх: власника можуть оштрафувати на 2,7 мільйона.

На будинку Гоголя самовільно збудували поверх: власника можуть оштрафувати на 2,7 мільйона. Фото: facebook.com/avdeev.odessa

Події
29 квiтня 11:01

В Одесі на будинку Гоголя під виглядом протиаварійних робіт фактично виконувались будівельні роботи з реконструкції та пристосування житлового будинку під готель без проектної та дозвільної документації. Власника можуть оштрафувати на 2,7 мільйона гривень. Про це повідомив начальник Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради Олександр Авдєєв.

На власника склали матеріали щодо порушення.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За словами Авдєєва, місто звернулося до Державної інспекції архітектури та містобудування України із проханням провести заходи державного архітектурно-будівельного контролю.

9 січня звернення Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради розглянули та ухвалили рішення про доцільність проведення позапланової перевірки. Це перший такий факт за останні роки.

У ході перевірки встановили, що на фасадній стіні із боку внутрішнього двору добудовано додатковий поверх. Дозвільні документи під час перевірки замовником будівництва не надали, у Реєстрі будівельної діяльності інформація відсутня.

На будинку Гоголя самовільно збудували поверх: власника можуть оштрафувати на 2,7 мільйона.На будинку Гоголя самовільно збудували поверх: власника можуть оштрафувати на 2,7 мільйона. Фото: facebook.com/avdeev.odessa

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах