В Одесі на Приморському бульварі вандали пошкодили ліфт

Комунальники лагодять розбитий ліфт.

Комунальники лагодять розбитий ліфт. Фото: Одеська міська рада

Події
18 березня 14:31

У вівторок, 18 березня, в Одесі невідомі пошкодили скляну стінку панорамного ліфта. Йдеться про підйомник на Приморському бульварі.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про пошкодження ліфта 

Наразі комунальники заміняють склопакет і відновлюють роботу ліфта. У міськраді наголошують, що пошкодження комунального майна тягне за собою кримінальну відповідальність.

Комунальники лагодять розбитий ліфт.Комунальники лагодять розбитий ліфт. Фото: Одеська міська рада

Нагадаємо, наприкінці лютого в Сергіївці на Алеї Слави пошкодили пам'ятний портрет загиблого захисника України.

Також ми повідомляли, що в січні вандали залишили написи та малюнки на стінах підземного переходу на вулиці Дерибасівській. Ще раніше, у другій половині грудня 2024 року, невідомі забруднили плиткове покриття в Міському саду Одеси білою фарбою. Забруднену плитку відмили комунальники.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах