В Одеській області 38-річна секретарка одного з ліцеїв опублікувала в соцмережі зображення комуністичної символіки. За це її притягнули до кримінальної відповідальності.
Відповідний вирок Южний міський суд Одеської області ухвалив у середу, 23 квітня.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Згідно із судовими матеріалами, фігурантка є уродженкою німецького Потсдама, однак має громадянство України та Росії. У 2021 році вона опублікувала в соцмережі фотографію із зображенням п'ятикутної зірки, радянського герба та російськомовним написом "Мы – наследники Победы".
Обвинувачена уклала із прокуратурою угоду про визнання винуватості. Її засудили до трьох років позбавлення волі, однак замінили покарання роком випробувального терміну. Якщо, перебуваючи на випробувальному терміні, засуджена скоїть аналогічне порушення, їй загрожуватиме реальний термін ув'язнення.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.