Будинок, який зазнав руйнувань через обстріл. Фото: Одеська обласна прокуратура
В Одесі знесуть чотири будинки, які зазнали руйнувань унаслідок російських обстрілів. Йдеться про будівлі на вулицях Агрономічній, Скісній, Задніпровського та Миколи Боровського. Ще кілька будинків знесуть частково.
Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконкому в четвер, 15 травня.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Частковому демонтажу підлягає багатоповерхівка на проспекті Князя Ярослава Мудрого. Унаслідок дронової атаки 1 травня зруйнувалися 15-й і 16-й поверхи будинку. Приаварійні роботи планують розпочати вже цього тижня. Ще два будинки, які частково демонтують, розташовані на вулиці Зелена Балка.
За словами міського голови Одеси Геннадія Труханова, власники деяких пошкоджених квартир уже подали документи на компенсацію за програмою "єВідновлення".
"Станом на сьогодні документи вже подали власники трьох квартир у будинку на проспекті Князя Ярослава Мудрого та п'яти квартир на вулиці Скісній. Інші мешканці наразі оформлюють правовстановлюючі документи", – повідомив мер.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.