В Одеській ОВА новий очільник ветеранської політики: хто він

Іван Щербак.

Іван Щербак. Фото: Одеська ОВА

Події
28 вересня 12:40

В Одеській ОВА призначили нового очільника ветеранського напрямку. Ним став учасник бойових дій, кавалер ордена "За мужність" Іван Щербак.

Про це в п'ятницю, 26 вересня, повідомили у пресслужбі Одеської ОВА.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про нового голову ветеранського напрямку

Іван Щербак брав участь в АТО та ООС, виконував бойові завдання в найгарячіших точках країни. У 2020 році чоловік зазнав чергового поранення. У 2021 року він звільнився зі служби за станом здоров'я, оскільки вже мав інвалідність, але в лютому 2022 року добровільно повернувся у стрій. Від початку повномасштабного вторгнення до 2024 року Іван Щербак захищав України в Херсонській і Донецькій областях.

На новій посаді ветеран допомагатиме побратимам адаптуватися в цивільному життя: знайти роботу, отримати необхідну підтримку й нові можливості.

Разом з Іваном Щербаком працюватиме офіцер, захисник Маріуполя Володимир Тернавський, який три роки перебував у російському полоні. До роботи він візьметься після стажування.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах