В Одесі за кілька годин випала місячна норма опадів: які вулиці підтоплені та де обмежено рух

В Одесі за кілька годин випала місячна норма опадів: які вулиці підтоплені та де обмежено рух

В Одесі за кілька годин випала місячна норма опадів: які вулиці підтоплені та де обмежено рух фото: Одеська міськрада

Події
30 вересня 15:50

В Одесі випало 41,5 мм дощу при середньомісячній нормі у 42 мм. Місто фактично отримало місячну кількість опадів лише за кілька годин. Через це значна частина вулиць опинилася підтопленою, рух транспорту ускладнено або повністю перекрито.

Комунальні служби працюють над відкачуванням води та очищенням дощоприймачів, проте злива триває, і ситуація змінюється щогодини, повідомляють у міськраді. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Що відомо станом на 12:00

Першими підтопленнями в місті стали кілька центральних та промислових вулиць. На місцях працювала техніка, проводили відкачування води та прочищення дощоприймачів. Проте навіть за наявності комунальних бригад рух транспорту залишався ускладненим. Зокрема:

  • Хімічна / Промислова – підтоплено, рух є, ведеться відкачування;
  • Ширяєвський провулок – підтоплено, рух ускладнений;
  • Балківська (суд) – підтоплено, рух у бік Автовокзалу відновлено, в іншому напрямку – ускладнено, працює техніка;
  • Атамана Головатого / Плигуна – підтоплено, рух ускладнений, працює пересувна насосна станція;
  • Чорноморського Козацтва / Плигуна – підтоплено, рух ускладнений, йде очищення дощоприймачів.

Ситуація станом на 15:00

Ближче до другої половини дня дощ посилився. Кількість підтоплених вулиць зросла, і частина з них стала повністю непроїзною. Транспортний рух перекрито або обмежено у десятках точок міста. Серед основних проблемних ділянок:

  • Хімічна / Промислова – рух є;
  • Ширяєвський пров., Церковна – рух ускладнений;
  • Балківська (суд) – рух перекрито;
  • Атамана Головатого / Плигуна – рух перекрито;
  • Чорноморського Козацтва / Газовий – рух ускладнений;
  • Центральний аеропорт – рух ускладнений;
  • 28 бригади – рух ускладнений;
  • Лесі Українки (суд) – рух ускладнений;
  • Середньофонтанська – руху немає;
  • Незалежності – рух ускладнений;
  • Французький бульвар – руху немає;
  • Черняховського – руху немає;
  • Небесної Сотні, 83 – рух перекрито;
  • Князя Ярослава Мудрого, 27а – рух перекрито;
  • Сімʼї Глодан, 18 – рух перекрито;
  • Чикаленка, 46/1 – рух перекрито;
  • Марсельська – рух ускладнений;
  • Філатова – рух ускладнений;
  • Вададурського / Бабаджаняна – рух ускладнений;
  • Варненська, 2/2 – рух перекрито;
  • Приморська / Газовий – підтоплено, рух ускладнений.

Через негоду жителі Одеси стикаються з труднощами у пересуванні містом. Автомобілісти змушені шукати об’їзні маршрути, а громадський транспорт у деяких районах взагалі не може курсувати. Пішоходам також складно дістатися до зупинок чи перейти підтоплені перехрестя. Найбільший ризик підтоплення спостерігається у низинних ділянках міста, де вода накопичується найшвидше. Там працюють бригади аварійних служб, але повне відновлення руху можливе лише після зменшення інтенсивності опадів.

Міська влада закликає водіїв утриматися від поїздок у зони, де рух обмежено або перекрито, і за можливості відкласти використання особистого транспорту. Пішоходів просять бути обережними та не наближатися до підтоплених колекторів, оскільки під час зливи рівень води у них може швидко змінюватися.

Раніше, ми писали про те, що через підтоплення вулиць змінилися схеми руху деяких тролейбусів і не курсують декілька трамваїв. 

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах