Співпрацював із ЛНР: в Одесі затримали представника БЕБ

Затримання посадовця БЕБ.

Затримання посадовця БЕБ. Фото: Прокуратура України

Події
09 жовтня 17:49
Автор: Юлія Чороба

В Одесі викрили заступника керівника Бюро економічної безпеки в Одеській області. Його підозрюють у співпраці з ЛНР.

Про це в четвер, 9 жовтня, повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Співпраця посадовця БЕБ із ЛНР

За даними слідства, фігурант є співзасновником підприємства, яке ще від 2013 року працювало на території Луганської області. Після початку повномасштабного вторгнення посадовець не лише зберіг частку в цьому бізнесі, а й продовжував отримувати від нього прибуток. 

  • Співпрацював із ЛНР: в Одесі затримали представника БЕБ фото
  • Співпрацював із ЛНР: в Одесі затримали представника БЕБ фото 1
  • Співпрацював із ЛНР: в Одесі затримали представника БЕБ фото 2
  • Співпрацював із ЛНР: в Одесі затримали представника БЕБ фото 3
  • Співпрацював із ЛНР: в Одесі затримали представника БЕБ фото 4

Співпрацював із ЛНР: в Одесі затримали представника БЕБ фото

Фото: Прокуратура України 

Наразі фірма, до якої має відношення представник БЕБ, працює на тимчасово окупованій території, сплачує податки до бюджету РФ і фактично фінансує війну проти України. На офіційному сайті компанії є публікації, в яких йдеться про необхідність підтримувати російських військових, а також опубліковані посилання на ресурси для збору коштів на потреби окупаційних військ.

Крім представника БЕБ, затримали його спільника – бізнесмена із Дніпра. Обом повідомили про підозру у співпраці з державою-агресором (частина друга статті 28, частина перша статті 111-2 Кримінального кодексу України) і обирають запобіжний захід: прокурори наполягають на триманні під вартою.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах