Сутичка ТЦК та вантажників біля ринку "7-й кілометр" в Одесі: подробиці конфлікту (оновлено)

Автомобіль ТЦК та СП, який перекинули вантажники, та автівка патрульних.

Автомобіль ТЦК та СП, який перекинули вантажники, та автівка патрульних. Фото: Суспільне Одеса

Події
30 жовтня 13:14

Уранці в четвер, 30 жовтня, у провулку Базовому вантажники складських баз поконфліктували із працівниками ТЦК. Унаслідок сутички виникло ускладнення проїзду вулицею Базовою.

Про це повідомили у пресслужбі ринку "7-й кілометр".

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Конфлікт вантажників і військовослужбовців ТЦК та СП

Словесна перепалка цивільних і військових розпочалася в районі асфальтного заводу та складських баз, а на перехресті з вулицею Базовою переросла в бійку. Під час конфлікту вантажники перекинули службовий мікроавтобус представників військкомату.

За даними Одеського обласного ТЦК та СП, на військовослужбовців скоїла напад група людей. Зазнав пошкоджень службовий автомобіль. Є травмовані серед представників військкомату, оскільки проти них застосували фізичну сили, кийки та сльозогінний газ. 

"Ми розцінюємо цей випадок не просто як хуліганство чи акт протесту, а як прямий напад і спробу силового перешкоджання законним мобілізаційним заходам", – наголосили у ТЦК та СП.

Наразі правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, щоб встановити всіх причетних до порушення та притягнути їх до відповідальності.

Заступниця директора ТОВ "Промтоварний ринок 7-й кілометр" Ірина Ткач у коментарі Суспільному повідомила, що конфлікт розпочався о 05:50 і тривав близько години. За її словами, працівники ринку участь в інциденті не брали, імовірно, що напад скоїли вантажники з інших баз.

"Уся вулиця Базова – це забагато складських  баз, асфальний завод, Укрпошта, Нова пошта, Епіцентр... Тут працює людей навіть більше, ніж на всьому ринку "7-й кілометр". Хто конкретно, які вантажники, яких баз, учинили цей конфлікт, ми наразі не знаємо, але те, що ми спостерігали, показувало, це не наші співробітники", – заявила представниця ринку.

ОНОВЛЕНО: Помічник начальника із правової роботи, начальник юридичної служби Одеської обласного ТЦК та СП Юрій Ходаковський в етері Суспільного повідомив, що від нападу вантажників постраждала група Березівського РТЦК та СП, яка здійснювала заходи оповіщення. Разом із військовослужбовцями ТЦК та СП був представник Національної поліції України. Конфлікт стався, тому що цивільним не сподобалося, що представники військкомату працюють біля ринку. Наразі травмовані військовослужбовці перебувають у лікарні. Ступінь травм, яких вони зазнали, оцінять медики. Усі працівники ТЦК були з бодікамерами – відеодокази сутички є, їх додали до матеріалів кримінальної справи.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах