На Одещині п'яний водій скоїв ДТП, унаслідок якої травмувалися люди. Порушника вже затримали.
Про це в суботу, 1 листопада, повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Аварія сталася близько опівночі 31 жовтня на в'їзді в село Михайло-Олександрівка Березівської громади. 21-річний водій автівки ВАЗ під час руху в бік Березівки виїхав за межі проїжджої частини, унаслідок чого машина перекинулася. Постраждали п'ятеро пасажирів, серед яких троє неповнолітні. Потерпілих госпіталізували.
Перевірка показала, що алкоголю в організмі керманича втричі більше за норму.
Відомості про аварію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом порушення ПДР п'яним водієм, яке спричинило травми середньої тяжкості людям (частина перша статті 286-1 Кримінального кодексу України).
Наразі затриманому обирають запобіжний захід. Під час досудового розслідування проведуть судові експертизи.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.