Уночі ворог атакував Одещину дронами: пошкоджено об’єкт залізничної інфраструктури фото: ОВА
У ніч проти 13 листопада російські війська знову завдали масованого удару по Одещині. Для атаки було використано ударні безпілотники. Попри ефективну роботу сил протиповітряної оборони, частина дронів досягла цілей.
Під удар потрапив об’єкт транспортної інфраструктури — залізничний ремонтний цех, повідомив очільник ОВА Олег Кіпер.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За офіційною інформацією, внаслідок нічної атаки було пошкоджено будівлю ремонтного цеху залізниці. Удар спричинив руйнування покрівлі та масштабну пожежу. На щастя, повідомлень про загиблих чи постраждалих не надходило. Пожежники оперативно прибули на місце події та досі ліквідовують наслідки загоряння.
Точне місце події наразі не розголошується з міркувань безпеки. Відомо, що це стратегічний об’єкт, який забезпечував технічне обслуговування рухомого складу. Наразі правоохоронці документують наслідки обстрілу, слідчі фіксують черговий факт воєнного злочину проти України.
У випадку повітряної тривоги мешканців Одещини закликають не ігнорувати сигнали та негайно переходити до укриттів. За даними Повітряних сил ЗСУ, в ніч на 13 листопада було зафіксовано активність ворожих дронів типу Shahed-131/136. Деякі з них вдалося збити, однак частина пройшла крізь систему захисту.
Місцева влада та рятувальні служби постійно працюють над усуненням наслідків атак. Після кожного обстрілу обстежується стан об’єктів критичної інфраструктури, надається допомога, а також ведеться розслідування з метою документування воєнних злочинів агресора.
Раніше, ми писали про те, що удень у середу, 12 листопада, росіяни атакували Одесу ударними безпілотниками. Зазнали пошкоджень дві будівлі.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.