Вибухи у квартирі в Одесі призвели до травмування двох людей: подробиці від поліції

Поліцейська працює у квартирі, де стався вибух.

Поліцейська працює у квартирі, де стався вибух. Фото: ГУНП в Одеській області

Події
04 грудня 12:52

Увечері в середу, 3 грудня, в одній із квартир багатоповерхівки в Пересипському районі Одеси пролунали вибухи. Унаслідок інциденту постраждали дві людини.

Про це в четвер, 4 грудня, повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області. 

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про вибухи у квартирі 

За попередньою інформацією, 34-річна жінка та 44-річний чоловік поконфліктували. Останній під час сварки застосував два боєприпаси, імовірно, гранати. Подружжя зазнало травм. Обох госпіталізували. 

На місці працювали слідчі, вибухотехніки, медики й рятувальники.

Слідчі відкрили два кримінальних провадження: за ознаками замаху на умисне вбивство та незаконного поводження з боєприпасами (частина друга статті 15, пункт другий частини другої статті 115, частина перша статті 263 Кримінального кодексу України). Максимальним покаранням за такі злочини є довічне позбавлення волі. 

Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту, який призвів до травмування людей.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах