У четвер, 18 грудня, в Одеському районі РФ завдала удару по цивільній автівці, яка рухалася мостом. Загинула мати та постраждали троє дітей.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
У момент атаки в машині перебувала жінка із трьома дітьми. Мати зазнала тяжких травм. У кареті швидкої допомоги вона померла. Трьох дітей доправили в лікарню. Вони травмувалися та зазнали гострої реакції на стрес. Медики надають потерпілим необхідну допомогу.
"Прошу утриматися від руху в бік мосту в районі Дністровського лиману біля села Маяки. Ворог вже тричі атакував цю ділянку", – наголосив очільник ОВА.
Раніше у пресслужбі Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області повідомили, що на ділянці автодороги М-15 Одеса – Рені (на місто Бухарест) тимчасово перекрили рух транспорту по території села Маяки. Речник УДА "Південь" Сергій Братчук зазначив, що причиною обмежень є ліквідація наслідків ворожої атаки.
ОНОВЛЕНО О 19:19: Прокурори розслідують обстріл Одещини вдень 18 грудня за фактом вчинення воєнних злочинів, які призвели до загибелі людей (частина друга статті 438 Кримінального кодексу України). Зазнали пошкоджень об'єкт критичної інфраструктури та легковий автомобіль, у якому перебувала сім'я. Загинула 43-річна жінка, травмувалися її діти: 20-річна дівчина, 16-річний хлопець і чотирирічна дівчинка. Усіх постраждалих доставили до лікарні. На місці працюють прокурори та поліцейські.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.