Одещина готується до відкриття пляжів та будівництва нових укриттів
В Одеській області триває активна підготовка до літнього сезону. Влада планує поступово збільшувати кількість відкритих пляжів, які обов’язково проходять суворі перевірки на безпеку перед початком роботи.
Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер зазначив, що якщо у 2023 році працювали лише кілька зон відпочинку, то минулого року їхня кількість зросла до 32, а цьогоріч очікується відкриття ще більшої кількості локацій.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Пляжі відкривають не лише для відпочинку цивільних, а й для реабілітації військових та їхніх родин. Такий крок також має підтримати місцевий бізнес та зміцнити економіку регіону. Проте остаточне рішення щодо кожного об'єкта ухвалюватимуть лише після підтвердження його безпечності.
Паралельно з цим в області не припиняється будівництво нових укриттів для освітніх закладів. Безпека дітей залишається головною умовою для навчання, тому цей напрямок є пріоритетним. Роботи проводяться спільно з державою та міжнародними партнерами, а багато об’єктів уже перебувають на фінальній стадії готовності.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.