РФ ударила по Одещині балістичною ракетою: подробиці атаки

Ракета в небі.

Ракета в небі. Фото ілюстративне: ESA

Події
Сьогодні 11:10

Увечері в середу, 24 червня, росіяни випустили по Одещині балістичну ракету. Імовірно, це була "Іскандер-М". 

Про це повідомили у пресслужбі Повітряного командування "Південь".

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про ракетний удар по Одещині ввечері 24 червня 

Повітряну тривогу через загрозу застосування балістичного озброєння із Криму в усіх районах Одеської області оголосили о 21:26. О 21:29 Повітряні Сили ЗС України повідомили про ракету в напрямку Чорноморська, але вже за декілька секунд додали, що ціль змінила курс на Маяки. В Одесі близько 21:30 чули вибух. О 21:58 оголосили відбій повітряної тривоги. 

Про наслідки обстрілу військові не повідомили.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах